Hakkımızda

Hakkımızda

 

2008 Yılından beri yurtiçi ve yurtdışında mühendislik hizmeti veren teknik kadromuz 2015 yılında 4a Metal adı altında kurumsal bir firma kurmuş olup, çelik sektöründe yüksek kalite standartlarına uygun başarılı projelere imza atmaktadır.

Proje, Üretim ve Montaj sürecini bir bütün olarak üstlenerek anahtar teslim yapılar meydana getirir. Müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda güvenli, uzun ömürlü, ekonomik yapılar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak istenen zamanda teslim edilir. Müşterinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek yapılar 2 ve 3 boyutlu projelendirme ve detaylandırma ile statik ve mimari açıdan kusursuzca şekillendirilir.

4A Metal üretim sürecinin tamamını 1000 m² kapalı ,500 m²' lik açık alana sahip olan Gaziantep tesislerinde montaja hazır olacak şekilde gerçekleştirir. Üretilen malzemelerin montajı, proje doğrultusunda uzman kadromuz ile yapılır.

Çelik yapılar için gerekli olan tüm elemanları, fabrikamızda tekniğine ve standartlarına uygun hazırlayıp gerekli testler yapıldıktan sonra uzman süpervizör ve tecrübeli kurulum ekiplerimiz tarafından anahtar teslim montaj hizmeti vermekteyiz.